Про компанію

ТОВ «ТЕХНО-ЛІЗИНГ»

Ми стабільно та динамічно розвивається компанія, яка надає будівельним і промисловим підприємствам послуги будівельної техніки.
Історія ТОВ «ТЕХНО-ЛІЗИНГ» починається в 2001 році, коли і була створена компанія.
До 2003 року стабільно нарощувалися промислові можливості, і вже починаючи з 2004 року, компанія стає конкурентоспроможним підприємством відомим у своїй сфері діяльності.
На сьогоднішній день ТОВ «ТЕХНО-ЛІЗИНГ» - це 23 одиниці техніки, сервісно-технічна база в передмісті м Кіева.В розпорядженні компанії крани РДК, МДК, КАТО, РРМ, Coles,від 25 до 50 тон, пересувні дизельні компресори і генератори.
ТОВ «ТЕХНО-ЛІЗИНГ» має всі необхідні для проведення робіт дозволу, команду компетентних фахівців, всю необхідну виробничо-технічну базу і документацію.
За допомогою досвідченої команди, кваліфікованих фахівців і власної технікиТОВ «ТЕХНО-ЛІЗИНГ» виконує широкий спектр будівельних робіт: монтаж будівель, ремонт і відновлення будівельних машин і механізмів; займається постачанням спеціальної будівельної техніки нової і б / у, в т.ч. бурових установок, продає і купує будівельне обладнання, запчастини та вузли до обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників.
Принципи нашої роботи були зумовлені в самому її початку, і такими є:
1. Відповідальність і чесність перед замовником: ми пишаємося своєю репутацією, виконання робіт згідно з договором для нас - справа честі. Заявлена ​​спочатку вартість в ході робіт залишається постійною.
2. Висока якість послуг: ми постійно удосконалюємо не тільки свою матеріальну базу, а й рівень підготовки нашого персоналу.
3. Виконання робіт точно в строк: маючи в своєму арсеналі повний спектр необхідних фахівців та обладнання, ми точно прораховуємо терміни робіті виконуємо - без запізнень.
4. Доступна вартість послуг: своя матеріально-технічна база, а також широке коло партнерів і постачальників дозволяють нам зводити витрати до мінімуму, що в підсумку позитивно відбивається на ціні.
5. Дотримання вимог законодавства, спеціальних нормативів та умов договору:наша компанія має всі необхідні дозволи на здійснення монтажних, та інших суміжних робіт.Ми чітко дотримуємося норм і правил проведення робіт, а також здійснюємо весь документообіг, необхідні для надання тих чи інших послуг.
Мета нашої компанії - сприяти вдосконаленню ринку будівельних та суміжнихз ними послуг і формування умов максимально сприятливих для замовників!
Директор - Тригубенко Сергій Миколайович